ESD-ulosvetolaatikko 12×20G 100 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin ESD-laatikostoihin 16G.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot tukevasta teräsrakenteesta differentiaaliulosvedolla ja 75 kg:n kantavuudella. Alumiiniset tartuntalistat. Ulosvetolaatikoissa lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnitykseen 25 mm jaolla (laatikon etulevyn korkeus 75 mm ja suurempi).
Maalipinta
Laatikkorunko ja etulevy vaaleanharmaa, RAL 7035 -vastaava, ESD-jauhemaalattu.
Huomautus
Kuvun alle on mahdollista asentaa vain yksi ulosvetolaatikko, jonka etukorkeus on 50 mm, ja vain ylimpään paikkaan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laatikko |
|---|---|
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 12×20G |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Sisäleveys | 300 mm |
| Tehokas korkeus | 75 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 12×20 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Konfiguraattoriin liittyvä | ei |
| Etukorkeus | 100 mm |
| Efektiivinen leveys g | 12 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G972035100 |
|---|---|
| EAN | 4062406769789 |