ESD-työtaso, syvyys 750 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kantava levy 50 mm tilavuusjohtavaa lastulevyä. Yläpinta johtavaa HPL-laminaattia EGB 0,8 mm. Alapinnassa valkoinen laminaattipinta. Ympäriinsä 3 mm antistaattinen ABS-reunalista.
Huomautus
Keskireikä maadoituskomponentille nro 972827, koko INT2W, ESD-työtason alapinnassa. Tilattava erikseen.
ESD-työtasoa saa käyttää vain ESD-tukijalkojen ja ESD-kulmalevyjen kanssa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työtaso |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | syvyys 750 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Syvyys | 750 mm |
| Syvyys | 750 mm |
| Paksuus | 51.6 mm |
| Pituus | 1000 mm |
| Työtason materiaali | Lastulevy, tilaa säästävä |
| Työtason pinnoite | johtava HPL-laminaatti |
| Työtason yläpinnan väri | vaaleanharmaa RAL 7035 |
| Pinnoitteen paksuus | 0.8 mm |
| Maadoitus | keskellä, työtason alapinnalla |
| ESD-varustus | kyllä |
| Levyn pituus | 1000 mm |
| Volyymia johtava ydin | kyllä |
| Johtava tiivistekerros | kyllä |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 972160 |
|---|---|
| EAN | 4062406166953 |