ESD-pientarvikesäiliö, musta 26/1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Säiliö sähköä johtavasta muovista.
Käyttötiedot
Pientarvikkeiden säilytykseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientavaralaatikot |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | musta |
| Väri | musta |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Syvyys | 150 mm |
| Syvyys | 75 mm |
| Leveys | 75 mm |
| Korkeus | 26 mm |
| Väri | musta |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G97231026/1 |
|---|---|
| EAN | 4062406179175 |