ESD-pientarvikesäiliö, musta
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
ESD-pienosalaatikko sRakenneYhdellä kiinteällä väliseinällä.
Rakenne
Säiliö sähköä johtavasta muovista.
Käyttötiedot
Pientarvikkeiden säilytykseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientavaralaatikot |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | musta |
| Väri | musta |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Syvyys | 150 mm |
| Syvyys | 75 mm |
| Leveys | 75 mm |
| Korkeus | 26 mm |
| Väri | musta |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 972310 |
|---|---|
| EAN | 4062406193485 |