ESD-manuaalinen korkeudensäätö 150 mm 150 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Manuaalinen korkeudensäätö pistomoduulina ESD-tukijalkaan nro 972180.
Maalipinta
Vaaleanharmaa, RAL 7035:n kaltainen, ESD-jauhemaalattu.
Toimitussisältö
Setti, joka koostuu 2 pistomoduulista; sopii 1 tukijalkaan eli 2 jalkaan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | korkeudensäätö |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 1.5 mm |
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Syvyys | 95 mm |
| Syvyys | 95 mm |
| Leveys | 45 mm |
| Korkeus | 275 mm |
| Korkeudensäätöalue | 150 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G972193150 |
|---|---|
| EAN | 4062406167974 |