ESD-jalkatuki 1 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G9725701
- Varastotilanne
- 51kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Vapaasti seisova jalkatuki, säädettävissä kolmeen eri korkeuteen. Korkeus säädettävissä 6, 9 ja 12 cm. Kallistuskulma on säädettävissä portaattomasti.
Uritettu ja liukumaton pinta.
Tilavuusjohtavaa mustaa muovia.
Purkausvastus n. 103 Ω.
Tekniset tiedot
| Väri | musta |
|---|---|
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Syvyys | 350 mm |
| Syvyys | 350 mm |
| Leveys | 540 mm |
| Korkeus | 120 mm |
| Paino | 2 kg |
| Väri | musta |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9725701 |
|---|---|
| EAN | 4057989097091 |