ESD-lattiamatto 1500x1200
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G9725801500X1200
- Varastotilanne
- 18kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
ESD-lattiamatto, valmistettu kaksikerroksisesta synteettisestä kumista, parhaat valonheijastusominaisuudet eikä kompastumisvaaraa 3,5 mm paksuuden ansiosta. Yliajettavissa työtuolilla. Kestää lyhytaikaisesti lämpökuormituksia, kuten juotostinan roiskeiden aiheuttamia. Erittäin alhainen vastus ja pyöristetyt kulmat.
Väri: Platinanharmaa, marmoroitu.
Vuotovastus: 107 – 108 Ω.
Painonappiliitin: 2 x 10,3 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | ESD-lattiamatto |
|---|---|
| Väri | platinanharmaa pilkullinen |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Iskusuoja | Lattia |
| Materiaaliominaisuus | ei öljynkestävä |
| Materiaali | Synteettinen kautsu, kaksinkertainen |
| Leveys | 120 cm |
| Paino | 7,8 kg |
| Väri | platinanharmaa pilkullinen |
| Paksuus | 3,5 mm |
| Pituus | 150 cm |
| Painikkeen ⌀ | 10.3 mm |
| Painikkeiden lukumäärä | 2 |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9725801500X1200 |
|---|---|
| EAN | 4057989601519 |