easyPick ESD-pientavaralaatikko, korkeus 75 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin vetolaatikoihin, joiden etukorkeus on 100 mm ja suurempi.
Rakenne
Muotonsa pitävä easyPick ESD-pientavaralaatikko sähköä johtavasta muovista.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientavaralaatikot |
|---|---|
| Väri | musta |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Syvyys | 100 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Leveys | 100 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Sarja | easyPick |
| Väri | musta |
| Leveys G:ssä | 4 |
| Syvyys g:ssä | 4 |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Laatikon lokeroiden lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 972314 |
|---|---|
| EAN | 4067263037064 |