easyPick ESD -pientarvikeastia Korkeus 50 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin laatikoihin, joiden etukorkeus on 75 mm.
Rakenne
Muotonsa pitävä easyPick ESD -pientarvikeastia sähköä johtavasta muovista.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pienosalaatikot |
|---|---|
| Väri | musta |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Syvyys | 75 mm |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys | 75 mm |
| Korkeus | 50 mm |
| Sarja | easyPick |
| Väri | musta |
| Leveys G:ssä | 3 |
| Syvyys g:ssä | 8 |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Laatikon lokeroiden lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 972313 |
|---|---|
| EAN | 4067263030706 |