UNI-BOX Korkeus 48 mm 144X192 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Aqurado
- Tuotenumero
- G960910144X192
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Ohje
Pohjalevyt koteloiden kiinnittämistä varten - katso nro 961140.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientarvikelaatikot |
|---|---|
| Korkeus | 48 mm |
| Syvyys | 144 mm |
| Syvyys | 192 mm |
| Materiaali | ABS-muovia |
| Leveys | 144 mm |
| Pinottava | kyllä |
| Sisäsyvyys | 181 mm |
| Sisäkorkeus | 42 mm |
| Valmistajan merkintä | Turvamäntäpurkit |
| Sisäleveys | 133 mm |
| Kiinnitys nukkamattoon | kyllä |
| Valmisteltu peitelevyä varten | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G960910144X192 |
|---|---|
| EAN | 4037519002948 |