Työpukki, kokoontaitettava, portaat molemmilla puolilla
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN EN 14183.
Rakenne
Askelmat ja sivupalkit suulakepuristetuista alumiiniprofiileista.
Suuri taso integroidulla saranaliitoksella.
85 mm syvät, liukuesteuritetut askelmat sekä patentoitu 7-pisteliitos askelmien ja palkkien välillä. Optimaalinen vakaus molemmin puolin olevien kiinteiden liitosten ansiosta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työpukki |
|---|---|
| Kantavuus (pylvästekniikka) | 150 kg |
| Paino | 10.3 kg |
| Askelpinnan-/porrassyvyys | 85 mm |
| Työkorkeus n. | 2.99 m |
| Portaan toteutus | askelma 2 |
| Päällä käveltävissä | Kaksipuolinen |
| Tason korkeus ilman kaiteita | 0.99 m |
| Askelmien määrä, mukaan lukien taso | 2×4 |
| Ulkoleveys alareunassa | 0.8 m |
| Alustan syvyys | 300 mm |
| Alustan leveys | 600 mm |
| Kantavuus (pylvästekniikka) | 150 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 966070 |
|---|---|
| EAN | 4003866403745 |