Työtaso XL Step, kuljettavissa molemmilta puolilta
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN EN 14183.
Malli
Vankka, kokoontaitettava työtaso, jolle voidaan nousta molemmilta puolilta, suurella tasolla ja kulutusta kestävillä anodisoiduilla pystypuilla. Erittäin syvät askelmat (92 mm) mukavaa ja turvallista seisomista varten. Optimaalinen vakaus molemmin puolin olevien kiinteiden liitosten ja painestabiloinnin ansiosta. Suuripintainen askelmakenkä, valmistettu 2-komponenttimuovista, sopii myös työhön ritiläpinnoilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työtaso |
|---|---|
| Kantavuus (pylvästekniikka) | 150 kg |
| Materiaali | Eloksoitu alumiini |
| Paino | 5,6 kg |
| Askelpinnan-/porrassyvyys | 92 mm |
| Työkorkeus n. | 2.49 m |
| Portaan toteutus | askelma 2 |
| Päällä käveltävissä | Kaksipuolinen |
| Tason korkeus ilman kaiteita | 0.49 m |
| Askelmien määrä, mukaan lukien taso | 2×2 |
| Rullat | ei |
| Ulkoleveys alareunassa | 0.8 m |
| Alustan syvyys | 300 mm |
| Alustan leveys | 600 mm |
| Kantavuus (pylvästekniikka) | 150 kg |
| Polvilista | ei |
| Käsijohde | ei |
| Alustakaiteella | ei |
| Korkeussäädettävä | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 966151 |
|---|---|
| EAN | 4003866414093 |