Työjakkara, keinonahka, pyörillä, matala
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 68877
Suoritus
Mukava pyörivä keinonahkainen jakkara, jossa oranssi kaksoissauma siirretyllä ompeleella. Istuinkorkeus säädettävissä turvakaasujousella rengaslaukaisulla. Alumiininen viisihaarainen jalkaristikko.
Istuinosan ⌀ 350 mm.
Kantavuus: 120 kg.
Jarrulliset kaksoispyörät pehmeällä polyuretaanijuoksupinnalla.
Huomautus
Toimitetaan kokoamattomana, koska se helpottaa kuljetusta. Toimitetaan kokoamattomana.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jakkara |
|---|---|
| Korkeudensäätöalue | 470 - 630 mm |
| Tuolin nostokyky | 120 kg |
| Korkeudensäätöalue | 470 - 630 mm |
| Nostokyky | 120 kg |
| Istuinosan materiaali | Keinonahka |
| Istuinmateriaalin väri | musta |
| Toteutus | pyörillä |
| Istuimen ⌀ | 350 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G965054 |
|---|---|
| EAN | 4045197739544 |