Liitettävä tasotikas 1 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
EN 131
Rakenne
Tasotikas yhdeltä puolelta kulkuun, 2 kaidetta koko tikkaan pituudelta sekä trapetsinmuotoinen taso. 80 mm syvät, uritetut askelmat (askelväli 235 mm), askelman/pienan liitos 4-kertaisella takataivutuksella. Erittäin vakaa liukumissuojan ansiosta, jossa 2 erittäin lujaa polyesterihihnaa.
Käytännöllinen tarvikekaukalo (350 x 200 mm) ja ohjausnivel suojakannella. Joustavasti laajennettavissa valinnaisilla pistettävillä osilla, jotka löytyvät numerosta 966288.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tasotikas |
|---|---|
| Kantavuus (pylvästekniikka) | 150 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Paino | 9.5 kg |
| Askelpinnan-/porrassyvyys | 80 mm |
| Työkorkeus n. | 2.7 m |
| Pylvään korkeus | 73 mm |
| Tikkaan pituus | 1.43 m |
| Päällä käveltävissä | Yksipuolinen |
| Tason korkeus ilman kaiteita | 0.69 m |
| Askelmien määrä, mukaan lukien taso | 3 |
| Kaatokulho saatavilla | kyllä |
| Pohjapinta-ala (leveys) | 0.57 m |
| Kantavuus (pylvästekniikka) | 150 kg |
| Käsijohde | 2 |
| Rullattava | ei |
| Pituus l | 1.43 m |
| Alusta saatavilla | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9662861 |
|---|---|
| EAN | 4031405520837 |