Pistokeosa työtasotikkaisiin 2
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Liitettävään työtasotikkaaseen nro 966286.
Rakenne
Pistokeosa työtasotikkaan nro 966286 joustavaan laajentamiseen (tilaa tikas erikseen). Helppo ja nopea asennus pistoliitännällä ja koukkulukituksella. Puolat väripinnoitteella helppoa parin tunnistamista varten. Tilaa säästävä kuljetuksessa ja varastoinnissa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tikkaiden pidennys |
|---|---|
| Kantavuus (pylvästekniikka) | 150 kg |
| Paino | 4,8 kg |
| Ulkoleveys alareunassa | 0.57 m |
| Kantavuus (pylvästekniikka) | 150 kg |
| Tasokorkeus tikkaiden kanssa | 1.15 m |
| Työkorkeus sis. tasotikkaat, noin | 3.15 m |
| Kuljetusmitat | 720×585×170 mm |
| Pituus sis. tikkaat | 1.9 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9662882 |
|---|---|
| EAN | 4031405520806 |