Pöytäruuvipenkki vaihdettavilla leuoilla
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kokonaan terästä – taatusti rikkoutumaton. Avautuu eteenpäin.
Normaalileukojen alla kiinteästi taotut putkipuristusleuat.
Trapetsikierteinen kara, piilotettu ja suojattu lialta. Kaksoisprismaattinen ohjaus säätömahdollisuudella.
Alasin pieniin oikaisu- ja niittaustöihin.
Uralliset, karkaistut puristusleuat (vaihdettavat).
Toimitussisältö
Sis. kiinnitysosat työpöytään asennusta varten.
Huomautus
Sopiva korkeussäädin, ks. nro 967540.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Penkkiruuvipenkki |
|---|---|
| Vaihdettavat leuat | kyllä |
| Leuan leveys | 160 mm |
| Leuan leveys | 160 mm |
| Avaussuunta | avautuu eteenpäin |
| Materiaali | Teräs, muottiintaottu |
| Kiinnityssyvyys | 100 mm |
| Putkipidätysleuat putkille, joiden ulko-⌀ | 25 - 100 mm |
| Jänneväli | 210 mm |
| Paino | 27 kg |
| Putkipidätysleuat putkille, joiden ulko-⌀ | 25 - 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 967430 |
|---|---|
| EAN | 4045197694416 |