Penkkiruuvipenkki
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kokonaan terästä – taatusti tuhoutumattomat. Avautuu eteenpäin.
Kiinteäksi taotut putkileuat tavallisten leukojen alla.
Trapetsikierteinen karala, piilotettu ja suojattu lialta. Kaksinkertainen prismainen ohjaus säätömahdollisuudella.
Alasin pienempiin oikaisu- ja muokkaustöihin.
Uritetut, karkaistut leuat (ei vaihdettavat).
Toimitussisältö
Sis. kiinnitystarvikkeet työpöytään asennusta varten.
Huomautus
Sopiva korkeudensäädin, ks. nro 967540.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Penkkiruuvipenkki |
|---|---|
| Vaihdettavat leuat | ei |
| Leuan leveys | 160 mm |
| Leuan leveys | 160 mm |
| Avaussuunta | avautuu eteenpäin |
| Materiaali | Teräs, muottiintaottu |
| Kiinnityssyvyys | 100 mm |
| Putkipidätysleuat putkille, joiden ulko-⌀ | 25 - 100 mm |
| Jänneväli | 210 mm |
| Paino | 27 kg |
| Putkipidätysleuat putkille, joiden ulko-⌀ | 25 - 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 967420 |
|---|---|
| EAN | 4045197694386 |