Pöytäruuvipenkki ”Heuer-Front”
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Brockhaus heuer
- Tuotenumero
- G967350180
- Varastotilanne
- 13kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Kokonaan muottitaottua terästä – taatusti tuhoutumaton.
Aukeaa eteenpäin. Kiinteästi taotut putkileuat normaali- leukojen alla. Tukeva, kokonaan sinkitty kara, jossa kaksiasentoinen trapetsikierre leukojen nopeaan avaamiseen ja sulkemiseen. Sinkitty karakahva teräksisillä lukitusrenkailla. Kara ja johteet on suojattu lialta. Säädettävä prismaohjaus molemmin puolin.
Vahvistettu alasin oikaisu- ja taontatöihin.
Uurretut, huolellisesti pintakarkaistut leuat, eivät vaihdettavissa.
Maalipinta
Sininen vasaralakka, jauhemaalattu.
Toimitussisältö
Sis. kiinnitystarvikkeet asennukseen työtasoon.
Huomautus
Sopiva korkeussäädin, ks. nro 967540.
Tekniset tiedot
| Vaihdettavat leuat | ei |
|---|---|
| Leuan leveys | 180 mm |
| Leuan leveys | 180 mm |
| Avaussuunta | avautuu eteenpäin |
| Materiaali | Teräs, muottiintaottu |
| Kiinnityssyvyys | 100 mm |
| Putkipidätysleuat putkille, joiden ulko-⌀ | 27 - 100 mm |
| Jänneväli | 225 mm |
| Paino | 29 kg |
| Sarja | Heuer Front |
| Putkipidätysleuat putkille, joiden ulko-⌀ | 27 - 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G967350180 |
|---|---|
| EAN | 2050002047679 |