Ruuvipenkki "Heuer-Front" kiinnityssangalla 100 mm 100 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Brockhaus heuer
- Tuotenumero
- G967395100
- Varastotilanne
- 15kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Kokonaan teräksestä tarkkuustaottu – taatusti tuhoutumaton.
Aukeaa eteenpäin. Kiinteästi taotut putkileuat normaalileukojen alla. Vankka, kauttaaltaan sinkitty kara, jossa kaksikäyntinen trapetsikierre leukojen nopeaan avaamiseen ja sulkemiseen. Sinkitty karakahva teräksisillä lukkorenkailla. Kara ja ohjaimet on suojattu lialta. Säädettävä prismaattinen ohjaus molemmin puolin.
Vahvistetulla alasinalustalla oikaisu- ja taontatöihin.
Rihlattuja, huolellisesti pintakarkaistuja leukoja, eivät vaihdettavissa. Lukitus voimakkaalla kiristysvivulla.
Kiinnityssanka työtasoille, paksuus 10–60 mm.
Maalaus
Sininen vasaralakkaus, jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Kiinnittämiseen työtasoihin ruuvaamalla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Penkkiruuvipuristin |
|---|---|
| Leuan leveys | 100 mm |
| Leuan leveys | 100 mm |
| Avaussuunta | avautuu eteenpäin |
| Materiaali | Teräs, muottiintaottu |
| Putkipidätysleuat putkille, joiden ulko-⌀ | 3/8 − 1 tuumaa |
| Paino | 5 kg |
| Jänneväli | 10 - 60 mm |
| Sarja | Heuer Front |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G967395100 |
|---|---|
| EAN | 2050002047839 |