Pyörivä työtuoli, Supertec, suojatulpat ja jalkarengas, korkea BLACK
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Supertec-pehmuste on mukava, pehmeä, hengittävä ja erittäin kestävä, viillonkestävä, helposti puhdistettava ja liukumaton. Mikropanssaroinnin ansiosta siinä yhdistyvät kankaan ja polyuretaanivaahdon edut.
Pyörivä työtuoli Work-Tec Ergo: Mukavuuspehmusteet, ergonomisesti muotoiltu selkänoja ja vaakasuuntainen tikkaus, käytännölliset oranssit työntökahvat.
Painon säätö 45–120 kg.
Ergonomiapaketilla: synkronoitu tekniikka ja painon säätö.
Ohje
Toimitetaan osina edullisemman rahdin vuoksi. Toimitukseen ei sisälly asennusta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työtuoli |
|---|---|
| Korkeudensäätöalue | 590 - 860 mm |
| Tuolin nostokyky | 120 kg |
| Sarja | Work-Tec Ergo |
| Korkeudensäätöalue | 590 - 860 mm |
| Istuinsyvyys | 470 mm |
| Istuimen leveys | 460 mm |
| Upotussyvyyden säätöalue | 60 mm |
| Selkänojan korkeus | 580 mm |
| Toteutus | korkea istuinkorkeus |
| Selkänojan korkeudensäätöalue | 60 mm |
| Istuinkallistuksen säätö asteina | 6 astetta |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G965282BLACK |
|---|---|
| EAN | 4016849943954 |