MULTI-BOX 8-kaukaloinen
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Aqurado
- Tuotenumero
- G960950
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Ohje
Pohjalevyt koteloiden kiinnittämistä varten - katso nro 961140.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ulosvedettävän laatikon aukileikkaus |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | Korkeus 24 mm |
| Väri | musta |
| Korkeus | 24 mm |
| Syvyys | 192 mm |
| Syvyys | 192 mm |
| Korkeus | 24 mm |
| Materiaali | ABS-muovia |
| Leveys | 144 mm |
| Pinottava | kyllä |
| Väri | musta |
| Väri | musta |
| Kiinnitys nukkamattoon | kyllä |
| Kaukalojen lukumäärä | 8 |
| Päätykappale yksilölliseen pituussäätöön | ei |
| Altaan tehokas leveys | 22 mm |
| Kaukalon tehokas korkeus | 18 mm |
| Altaan tehokas syvyys | 133 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G960950 |
|---|---|
| EAN | 4037519000517 |