Monitoimikäsinojapari GARANT-työpyörivään tuoliin
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 68877
Sopii
GARANT-työtuoleihin nro 965030 − 965042.
Rakenne
Mukavat PU-käsinojat asennettavaksi GARANT-työtuoliin. Säädettävissä 110 mm korkeussuunnassa, 50 mm syvyyssuunnassa ja 25 mm sivusuunnassa. Kääntyvä ± 15° ja lukittavissa keskiasentoon.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Käsinoja |
|---|---|
| Sivusäätö | 25 mm |
| Syvyyssäätö | 50 mm |
| Käsinojan materiaali | Polyuretaani (PU) |
| Korkeudensäätö | 110 mm |
| Kääntöalue | ±15 astetta |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G965047 |
|---|---|
| EAN | 4045197702173 |