Monitoimikäsinojapari, korkeus säädettävissä, Work-Tec ja Work-Tec plus -tuoleihin
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ylävartalon ja käsivarsien kuormituksen alentamiseksi 4D-käsinojien korkeutta (110 mm), leveyttä (50 mm) ja syvyyttä (60 mm) voidaan säätää ja lisäksi käsinojia kiertää (45°).
Käyttö
Työtuolien käsinojat Base-Tec, Work-Tec ja Work-Tec plus nro 965300 – 965329.
Ei ESD-johtava.
Ei pyökki-multiplex-malliin nro 965330 - 965332.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Käsinoja |
|---|---|
| Sarja | Work-Tec |
| Sivusäätö | 50 mm |
| Syvyyssäätö | 40 mm |
| Käsinojan materiaali | Muovi |
| Korkeudensäätö | 110 mm |
| Kääntöalue | 45 astetta |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G965388 |
|---|---|
| EAN | 4016849095813 |