Liukuva porrastikas, 2-osainen
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN EN 131.
Rakenne
Palkit ja ohjausliukupinnat suulakepuristetuista alumiiniprofiileista. Tikkaanpuolien ja palkkien liitos erittäin lujaa laadukasta puristeliitosta käyttäen. Korkea vakaus 80 mm leveiden askelmien ansiosta. Tikkaan leveys 420 mm. Yläosa muovisilla juoksupyörillä, korkeussäädettävä 280 mm:n portain. Turvallinen lukitus nostosuojalla varustetuilla koukuilla. Liukastumista estävät muovijalat.
Tekniset tiedot
| Kantavuus (pylvästekniikka) | 150 kg |
|---|---|
| Paino | 17 kg |
| Askelpinnan-/porrassyvyys | 80 mm |
| Työkorkeus n. | 7 m |
| Portaan toteutus | askelma 2 |
| Pylvään korkeus | 73 mm |
| Askelten määrä | 2×12 |
| Poikkipalkin leveys | 1.1 m |
| Askelpituus ulosajettu | 6.42 m |
| Kantavuus (pylvästekniikka) | 150 kg |
| Tikkaan pituus kokoon työnnettynä | 3.62 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 966125 |
|---|---|
| EAN | 4003866404698 |