Jalkatuki
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vapaasti seisova jalkatuki, jossa kallistettava, liukumaton pinta. 4 korkeudensäätöruuvia kumilautasilla varmistaa tukevan asennon.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Korkeuden tasaus | 25 |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 2,5 mm |
| Syvyys | 450 mm |
| Syvyys | 450 mm |
| Paino | 14 kg |
| Leveys | 500 mm |
| Säädettävä kallistus | 0 − 35 astetta |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G965685 |
|---|---|
| EAN | 4045197708601 |