EUROFIX-kuljetuslaatikko, harmaa
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kuljetussäiliö manuaaliseen ja automaattiseen käsittelyyn, polypropeenia. Kestää useimpia öljyjä, happoja ja emäksiä. Melua vaimentava kuljetusreiteillä. Säiliö on mittapitävä ja tukeva, sileillä sisäseinillä, jotka on helppo puhdistaa. Vahvat pinoamisreunat turvalliseen pinoamiseen jopa 600 kg:aan asti. Kylkirivat takaavat suuren seinämäjäykkyyden. Yhteensopiva kaikkien Euronorm-säiliöiden kanssa. Väri harmaa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Eurostandard-säiliö |
|---|---|
| Väri | harmaa |
| Korkeus | 220 mm |
| Syvyys | 400 mm |
| Syvyys | 400 mm |
| Korkeus | 220 mm |
| Materiaali | polypropeeni |
| Leveys | 300 mm |
| Pinottava | kyllä |
| Valmisteltu kannelle | kyllä |
| Väri | harmaa |
| Kahvan muoto | Läpimenevä ote |
| Valmistajan merkintä | Cushion Trax® (musta) |
| Tehokas syvyys | 355 mm |
| Sisäleveys | 225 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 964486 |
|---|---|
| EAN | 4052939491783 |