Upotettava kuppivedin 379-010-2 ilman lukkosylinteriä
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Säilytyskaappi nro 947300–947805 (kaksiosaisilla ovilla), lisävarustekaapin ovi nro 942950 sekä kaikki ovikaapit tuoteryhmässä 95.
Poikkeus: Ei sovi tietokonekaapin laatikkoon eikä näyttökoteloon nro 951100–951635 (holkki nro 914203), eikä tuoteryhmän 95 liukuovikaappeihin (kuppivedin nro 914170).
Rakenne
Lukkosalpa 1-piste- ja 3-pistelukitukseen, pituus 68 mm, leveys 55/22 mm, lukitusvarren liike 90°.
Toimitussisältö
Kuppivedin täydellisenä lukkosalvalla.
Huom! Näihin kuppivetimiin lukkosylinterit asennetaan suoraan, ilman erillistä lukitusholkkia.
Tekniset tiedot
| Työpistekalusteille, valmistusvuoteen asti | 2008:n puoliväliin |
|---|---|
| Työpistekalusteille alkaen valmistusvuodesta | 2000-luvun puolivälistä |
| Lukkokieli (lukitus kaapissa) pituus | 68 mm |
| Lukituskielen (lukitus kaappiin) leveys | 22 mm |
| Kuppikahvan väri | antrasiitti |
| Lukkolieriön pistokiinnitys voidaan tehdä suoraan | kyllä |
| Soveltuu pistekiinnitykseen | yksi- tai kolmipistelukkoon |
| Ho-lukitusjärjestelmän lukkosylinteri on mahdollista asentaa | kyllä |
| Kulhokahvan materiaali | Muovi |
| Lukitusvarren liikerata | 90 astetta |
| Lukkosylinteri vaihdettavissa | kyllä |
| Toimitus ilman lukkosylinteriä | kyllä |
| Keskimmäisen lukituskielen leveys | 16 mm |
| Keskimmäisen lukituskielen pituus | 55 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G914180 |
|---|---|
| EAN | 2050000977589 |