Lukkoholkki 225-010-5 ilman lukkosylinteriä
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkien KÖGL-työpöytien oviin, valmistusvuodesta 2000 puolivälistä 2008 puoliväliin.
Poikkeus: Ei työpöydän nro 931500 oviin (holkki nro 914201) eikä HOLEX-työpöytiin nro 934100–934170 (holkki nro 914202).
Rakenne
Lukituskieli 39 mm pitkä, 15,5 mm leveä, 1 mm taivutettu, lukitusvarren liike 180°.
Toimitussisältö
Lukkoholkki täydellisenä lukitustapin kanssa, mukaan lukien kiinnitysklipsi.
Huomautus
KOMPAKT-työpöytien ovissa (nro 930950; 931000; 931400; 931600; 931700; 931800) asennetaan holkki nro 914200 myös vuoden 2008 puolivälin jälkeen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lukitushylsy |
|---|---|
| Työpistekalusteille, valmistusvuoteen asti | 2008 vuoden puoliväliin |
| Työpistekalusteille alkaen valmistusvuodesta | 2000-luvun puolivälistä |
| Lukkolieriön pistokiinnitys voidaan tehdä suoraan | kyllä |
| Ho-lukitusjärjestelmän lukkosylinteri on mahdollista asentaa | kyllä |
| Lukitusvarren liikerata | 180 astetta |
| Lukkosylinteri vaihdettavissa | kyllä |
| Sopii | Ovet kaikkiin KÖGL-työpöytiin |
| Toimitus ilman lukkosylinteriä | kyllä |
| Ura lukon sylinterimuodolle | kyllä |
| Lukkokielen pituus | 39 mm |
| Ei sovi | Työpenkkien ovet nro 931500; nro 934100–934170 |
| Lukituskielen leveys | 15,5 mm |
| Lukituskielen muoto | 1 mm taivutettu |
| Kiinnitysmateriaali sisältyy toimitukseen | kyllä |
| Holkin materiaali | Messinki |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G914200 |
|---|---|
| EAN | 2050000977596 |