LukkoholkkI 225-010-42 ilman lukkosylinteriä
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
KOMPAKT-työpöytien nro 931500 ja nro 931550 oviin, valmistettu vuoden 2000 puolivälin jälkeen.
Malli
Lukkokieli 60 mm pitkä, 20 mm leveä, ruuviväli 46 mm, lukitusvarren liike 90.
Toimitussisältö
LukkoholkkI täydellisenä lukitustapin kanssa, mukana kiinnitysklipsi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lukitusholkki |
|---|---|
| Työpistekalusteille alkaen valmistusvuodesta | 2000-luvun puolivälistä |
| Lukkolieriön pistokiinnitys voidaan tehdä suoraan | kyllä |
| Ho-lukitusjärjestelmän lukkosylinteri on mahdollista asentaa | kyllä |
| Lukitusvarren liikerata | 90 astetta |
| Lukkosylinteri vaihdettavissa | kyllä |
| Toimitus ilman lukkosylinteriä | kyllä |
| Ura lukon sylinterimuodolle | kyllä |
| Lukkokielen pituus | 60 mm |
| Lukituskielen leveys | 20 mm |
| Lukituskielen muoto | suora |
| Kiinnitysmateriaali sisältyy toimitukseen | kyllä |
| Holkin materiaali | Messinki |
| Ruuviväli | 46 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G914201 |
|---|---|
| EAN | 2050000977602 |