Vaatekaappi viistokatolla musta–valko-erotteluun, jalustalla ja DOM-sylinterilukolla
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 4547
Malli
Vaatekaappi, jossa on erittäin leveä, jaettu osasto musta–valko-erotteluun. Yhden osaston väliseinää voidaan käyttää arki- ja työvaatteiden hygieeniseen erottamiseen. Vastakkain sulkeutuvat pariovet voidaan lukita keskelle sijoitetulla lukolla. Ovet, joissa ruutukuvioitu ilmanvaihtoperforointi. Kiinteäksi hitsattu hattuhylly. Vaatetanko, jossa 3 liukukoukkua.
Laadukas sylinterilukko.
Jalustalla.
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Erikoismaalauksia ei saatavilla.
Huomautus
TÜV GS -sertifioinnin mukaan kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 7035, RAL 7016, RAL 5005 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 0.8 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 110 astetta |
| Tuotetyyppi | Vaatekaappi |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 42 kg |
| Tehokas syvyys per osio | 477 mm |
| Tehokas korkeus per vaateosio | 1420 mm |
| Tehollinen leveys per osio | 2 × 240 mm |
| Hyllytason syvyys | 477 mm |
| Hyllytason leveys | 298 mm |
| Korkeus edessä | 1950 mm |
| Tehokas korkeus vinokaton alla per hattuhylly | 328–530 mm |
| Takakorkeus | 2180 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 949731 |
|---|---|
| EAN | 4067263828761 |