Vaatekaappi vinolla katolla, jalustalla ja DOM-sylinterilukolla
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 4547
Rakenne
Laadukkaalla sylinterilukolla.
Vaatekaappi, jossa vinokatto estää esineiden unohtamisen sen päälle. Osastoleveys 300 mm, kiinteästi hitsattu hattuhylly. Vaaterangossa 3 siirrettävää koukkua. Ovi, jossa ruutukuvioinen ilmanvaihtoperforointi.
Jalustalla.
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Erikoismaalauksia ei mahdollisia.
Huomautus
TÜV GS -sertifioinnin mukaan kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 7035, RAL 7016, RAL 5005 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 0.8 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 110 astetta |
| Tuotetyyppi | Vaatekaappi |
| Kaapin etulevyt | ovi kokonaan peltiä |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 42 kg |
| Kiinteiden hyllytasojen lukumäärä | 1 |
| Jalustan toteutus | Jalustat |
| Vaatetankojen lukumäärä | 1 |
| Oven tuuletusaukot | kyllä |
| Viistokatto | kyllä |
| Tehokas syvyys per osio | 477 mm |
| Tehokas korkeus per vaateosio | 1420 mm |
| Erikoislakka saatavilla | ei |
| Lukon tyyppi | Nastatappilukko |
| Tehollinen leveys per osio | 240 mm |
| Osioiden lukumäärä | 2 |
| Normi | DIN 4547 |
| Hyllytason syvyys | 477 mm |
| Hyllytason leveys | 298 mm |
| Korkeus edessä | 1950 mm |
| Tehokas korkeus vinokaton alla per hattuhylly | 328 mm |
| Takakorkeus | 2180 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 949630 |
|---|---|
| EAN | 4067263642732 |