Vaatekaappi viistokatolla, istuinpenkillä ja DOM-sylinterilukolla
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 4547
Malli
Vaatekaappi vinokatolla, joka estää esineiden unohtamisen sen päälle. Osastoleveys 300 mm, kiinteästi hitsatulla hattuhyllyllä. Vaatepuussa on kolme liukuvaa koukkua. Ovi ruutukuvioidulla ilmanvaihtoperforoinnilla. Istuinpenkin istuinrimat vakiovarusteena pyökistä, profiili n. 60x30 mm, kauttaaltaan höylätty, yläpinta pyöristetty, kirkaslakattu.
Laadukkaalla sylinterilukolla.
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Istuinpenkin runko mustanharmaa, pinnoitettu. Erikoismaalauksia ei mahdollinen.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 7035, RAL 7016, RAL 5005 |
|---|---|
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 110 astetta |
| Tuotetyyppi | Vaatteiden säilytyskaappi |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 45 kg |
| Tehokas korkeus per hattuhylly | 328 mm |
| Tehokas syvyys per osio | 477 mm |
| Tehokas korkeus per vaateosio | 1270 mm |
| Tehollinen leveys per osio | 240 mm |
| Osioiden lukumäärä | 2 |
| Hyllytason syvyys | 477 mm |
| Hyllytason leveys | 298 mm |
| Korkeus edessä | 2120 mm |
| Takakorkeus | 2350 mm |
| Istuinpenkin korkeus | 450 mm |
| Istuinpenkin syvyys | 315 mm |
| Istuinpenkin leveys | 600 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 949650 |
|---|---|
| EAN | 4067263642916 |