Vaatekaappi jalustalla ja DOM-sylinterilukolla
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 4547
Rakenne
Vaatekaappi, osastoleveys 300 mm, kiinteästi hitsatulla hattuhyllyllä. Vaatepuussa on 3 liukuvaa koukkua. Ovi ruutukuvioidulla ilmanvaihtoperforoinnilla.
Laadukkaalla DOM-tappisylinterilukolla.
Ilmanvaihtokonsepti: Ilmanotto takana kaapin pohjassa varmistaa osaston hyvän tuuletuksen ja kuivumisen. Jalustakaapeissa ilman syöttö tapahtuu sisäänvedetyn jalustan yläpuolella olevien aukkojen kautta.
Jalustalla.
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Erikoismaalauksia ei mahdollista.
Huomautus
TÜV GS -sertifioinnin mukaisesti kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 7035, RAL 7016, RAL 5005 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 0.8 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 110 astetta |
| Tuotetyyppi | Vaattekaappi |
| Kaapin etulevyt | ovi kokonaan peltiä |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 38 kg |
| Korkeus | 1950 mm |
| Kiinteiden hyllytasojen lukumäärä | 1 |
| Nimikilpi | ei |
| Jalustan toteutus | Sokkelit |
| Vaatetankojen lukumäärä | 1 |
| Oven tuuletusaukot | kyllä |
| Tehokas korkeus per hattuhylly | 328 mm |
| Viistokatto | ei |
| Tehokas syvyys per osio | 477 mm |
| Tehokas korkeus per vaateosio | 1420 mm |
| Erikoislakka saatavilla | ei |
| Lukon tyyppi | Tapillisylinterilukko |
| Tehollinen leveys per osio | 240 mm |
| Osioiden lukumäärä | 2 |
| Normi | DIN 4547 |
| Hyllytason syvyys | 477 mm |
| Hyllytason leveys | 298 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 949612 |
|---|---|
| EAN | 4067263642619 |