Vaatekaappi muovijaloilla ja DOM-sylinterilukolla
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 4547
Malli
Garderobikaappi, osastoleveys 300 mm, kiinteäksi hitsatulla hattuhyllyllä. Vaatepuussa on 3 siirrettävää koukkua. Ovi ruutukuvioidulla ilmanvaihtorei'ityksellä.
Korkealaatuisella DOM-tappisylinterilukolla.
Ilmanvaihtokonsepti: Ilmanotto kaapin pohjan takaosassa takaa hyvän ilmanvaihdon ja kuivumisen osastossa. Jalustakaapeissa ilman tulo tapahtuu sisäänvedetyn jalustan yläpuolella olevien aukkojen kautta.
Muovijaloilla.
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Erikoismaalauksia ei saatavilla.
Huomautus
TÜV GS -sertifioinnin mukaisesti kaikki kaapit on pakko varmistaa kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 7035, RAL 7016, RAL 5005 |
|---|---|
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 110 astetta |
| Tuotetyyppi | Vaatekaappi |
| Kaapin etulevyt | ovi kokonaan peltiä |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 1200 mm |
| Paino | 68 kg |
| Korkeus | 1950 mm |
| Kiinteiden hyllytasojen lukumäärä | 1 |
| Nimikilpi | ei |
| Jalustan toteutus | Teräsjalat |
| Vaatetankojen lukumäärä | 1 |
| Oven tuuletusaukot | kyllä |
| Tehokas korkeus per hattuhylly | 328 mm |
| Viistokatto | ei |
| Tehokas syvyys per osio | 477 mm |
| Tehokas korkeus per vaateosio | 1420 mm |
| Erikoislakka saatavilla | ei |
| Lukon tyyppi | Haittasylinterilukko |
| Tehollinen leveys per osio | 240 mm |
| Osioiden lukumäärä | 4 |
| Normi | DIN 4547 |
| Hyllytason syvyys | 477 mm |
| Hyllytason leveys | 298 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 949614 |
|---|---|
| EAN | 4067263642695 |