Pukukaappi istuinpenkillä ja turvalukkosalvalla
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 4547
Rakenne
Pukukaappi istuinpenkkirungolla. Osastoleveys 300 mm, kiinteäksi hitsatulla hattuhyllyllä. Vaatetangossa 3 liu'utettavaa koukkua. Ovi ruutukuviollisella ilmanvaihtorei'ityksellä. Istuinsäleet vakiovarusteena pyökkiä, profiili noin 60 × 30 mm, höylätty ja kaikilta sivuilta pyöristetty, kirkaslakattu.
Lukkosalvalla, lukittavissa riippulukolla (ei sisälly toimitukseen).
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalatut. Penkin runko mustanharmaa, pinnoitettu. Erikoismaalauksia ei mahdollista.
Huomautus
TÜV GS -sertifioinnin mukaan kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 7035, RAL 7016, RAL 5005 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 0,8 mm |
| Oven avautumiskulma | 110 astetta |
| Tuotetyyppi | Vaatekaappi |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 1200 mm |
| Paino | 75 kg |
| Korkeus | 2120 mm |
| Tehokas korkeus per hattuhylly | 328 mm |
| Tehokas syvyys per osio | 477 mm |
| Tehokas korkeus per vaateosio | 1270 mm |
| Tehollinen leveys per osio | 240 mm |
| Osioiden lukumäärä | 4 |
| Hyllytason syvyys | 477 mm |
| Hyllytason leveys | 298 mm |
| Istuinpenkin korkeus | 450 mm |
| Istuinpenkin syvyys | 315 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 949635 |
|---|---|
| EAN | 4067263642909 |