Vaatekaappi istuinpenkillä ja DOM-sylinterilukolla
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 4547
Rakenne
Vaatekaappi istuinpenkkijalustalla. Osaston leveys 300 mm, kiinteästi hitsattu hattuhylly. Vaatepuussa 3 liukuvaa koukkua. Ovi, jossa ruutukuvioitu ilmanvaihtorei’itys. Istuinlistat vakiovarusteena pyökkiä, profiili noin 60 × 30 mm, höylätty ja pyöristetty kaikilta sivuilta, kirkaslakattu.
Laadukkaalla DOM-tappisylinterilukolla.
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Istuinpenkin runko mustanharmaa, pinnoitettu. Erikoismaalauksia ei saatavana.
Huomautus
TÜV GS -sertifioinnin mukaan kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 7035, RAL 7016, RAL 5005 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 0.8 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 110 astetta |
| Tuotetyyppi | Vaattekaappi |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 41 kg |
| Korkeus | 2120 mm |
| Tehokas korkeus per hattuhylly | 328 mm |
| Tehokas syvyys per osio | 477 mm |
| Tehokas korkeus per vaateosio | 1270 mm |
| Tehollinen leveys per osio | 240 mm |
| Osioiden lukumäärä | 2 |
| Hyllytason syvyys | 477 mm |
| Hyllytason leveys | 298 mm |
| Istuinpenkin korkeus | 450 mm |
| Istuinpenkin syvyys | 315 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 949634 |
|---|---|
| EAN | 4067263642855 |