Vaatekaappi tappisylinterilukolla 2 2
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ovet vaimennetuilla vasteilla. Muoviliukutassut jalustaosassa. Sokkelikorkeus 80 mm. Kansikorkeus 40 mm. Kansi ja sokkeli ovat ovien kanssa samalla tasolla. Asennetut kääntöovet. Oven pysäyttimet voidaan siirtää oikealta vasemmalle muutamalla otteella. Laadukas sylinterilukko liukukahvassa.
Sisävarustus: 1 kiinteä hylly ja 3 vaatekoukkua.
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattuja.
Huomautus
TÜV GS -sertifioinnin mukaisesti kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 0,9 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukituslieriö |
| Oven avautumiskulma | 250 astetta |
| Tuotetyyppi | Vaatekaappi |
| Leveys G:ssä | 32 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Kaapin etulevyt | ovi kokonaan peltiä |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Korkeus | 2000 mm |
| Kiinteiden hyllytasojen lukumäärä | 1 |
| Jalustan toteutus | Sokkelit |
| Vaatetankojen lukumäärä | 1 |
| Tuuletusaukot takaseinässä | kyllä |
| Oven tuuletusaukot | ei |
| Tehokas korkeus per hattuhylly | 370 mm |
| Viistokatto | ei |
| Sopii umpikypärään | kyllä |
| Tehokas korkeus per vaateosio | 1430 mm |
| Erikoislakka saatavilla | kyllä |
| Lukon tyyppi | Sylinterilukko |
| Osioiden lukumäärä | 2 |
| Normi | DIN 4547 |
| Tehokas korkeus per osio | 1840 mm |
| Tehollinen syvyys per vaateosasto | 450 mm |
| Tehokas syvyys per hyllyhattu | 450 mm |
| Irrotettava jalusta | ei |
| Tehokas leveys per verhoiluosio | 340 mm |
| Tehokas leveys per hattuhylly | 340 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9490712 |
|---|---|
| EAN | 4062406073190 |