Tietokonetyöpiste tulostinluukulla, siirrettävä
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tietokonekaappi erillisellä lukittavalla pariovella, jossa polykarbonaattipaneeli, tai tulostinluukulla. Varustettu väliseinällä tietokonelaatikon hyllyä varten sekä sinkityllä ulosvedettävällä hyllyllä (kantavuus 45 kg) vedonpoistolla. Näppäimistölaatikko upotetulla ja irrotettavalla laskutasolla, bambuisella rannetuella ja vedonpoistolla. Kaikissa lukoissa on sama avainjärjestelmä. Kaapeliläpivienti rungon takapuolella. Laskutaso bambua.
Siirtolaite, jossa 2 kiinteää pyörää ja 2 sähköä johtavaa kääntyvää pyörää jarrulla ⌀ 125 mm sekä työntökahva.
Tilaa säästävä TFT-näyttökotelo litteille näytöille, lukittava, kaapelisäilytyslokerolla. Itselukittuva, portaattomasti säädettävä nosto-ovi polykarbonaatti-ikkunalla.
Maalaus
Runko ja näppäimistölaatikko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet, laatikko ja ulosvedettävä hylly antrasiitinharmaa RAL 7016, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 0,9 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 250 astetta |
| Tuotetyyppi | Tietokoneen työasema |
| Leveys G:ssä | 40 |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Paino | 120 kg |
| Korkeus | 1770 mm |
| Virtakytkin | kyllä |
| Liitäntätyyppi, tulo | K |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Näyttökotelon tehokas leveys | 690 mm |
| Näyttökotelon tehokas korkeus | 460 mm |
| Suojakotelon tehokas syvyys | 230 mm |
| Rungon tehollinen korkeus | 645 mm |
| Tulostinluukun mitat | 346×290 mm |
| Tehollinen leveys alusta vasen | 700 mm |
| Alustan tehokas leveys, oikea | 223 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 948262 |
|---|---|
| EAN | 4062406074623 |