Kannettavan tietokoneen lokero, lukittava 1 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii tuotteeseen
Tietokonepöytä nro 948040, 948042.
Rakenne
Lokero, joka kiinnitetään kannettavalle tietokoneelle, näppäimistölle, hiirelle ym. Lukittava ja bambusta valmistetulla laskutasolla.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Tietokoneen, näytön, tulostimen ja muun oheislaitteiston kuljetukseen, varastointiin ja käyttöön.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja toimintavarmassa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä käytä lamppua alueilla, joissa on runsaasti pölyä, palavia kaasuja, höyryjä tai liuottimia.
- Älä altista lamppua voimakkaalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle, avotulelle tai nesteille.
- Älä ylikuormita ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tietokonetyöpisteen päällä. Älä kuljeta henkilöitä.
Sopii
Tietokonepöytiin nro 948040, 948042.
Rakenne
Ripustettava lokero kannettavalle tietokoneelle, näppäimistölle, hiirelle ym. Lukittava ja bambusta valmistetulla laskutasolla.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 0.9 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Tehokas korkeus | 85 mm |
| Paino | 6.5 kg |
| Tehokas syvyys | 300 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9480481 |
|---|---|
| EAN | 4062406194505 |