Pystykaappi rei’itetyllä paneelilla, leveys 40G, kokonaan teräslevyiset ovet, 2000 mm 2000 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pystykaappi urakisko-ulovedolla; kääntöovi on vahvistettu sisäpuolelta ja se voidaan lukita 2K-Haptoprene-liukukahvalla tappisylinterilukolla. Vapaasti kannatettu pystyuloveto, jossa □ 9×9 mm 37 mm jaolla GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden sekä rei’itettyjen paneelien tarvikkeiden kiinnitystä varten. Rei’itetyt paneelit ovat säädettävissä 25 mm jaolla. Rei’itetyissä paneeleissa on teleskooppikiskot. Kantavuus per uloveto 80 kg.
Pystyulovedon käyttöala molemmin puolin 2,2 m2.
Yhdellä ulovedon varmistimella.
Maalipinta
Vakiomalli: runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Huomautus
Sopivat tarvikkeet, esim. GARANT easyFix -koukut ja -pidikkeet, löytyvät ryhmästä 95.
TÜV GS -sertifioinnin mukaan kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
|---|---|
| Kantavuus kaappirungon sisäpuolella | 1000 kg |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 250 astetta |
| Tuotetyyppi | Pystykaappi |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Leveys G:ssä | 40 |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Paino | 186 kg |
| Korkeus | 2000 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Kantavuus, pystysuora ulosvetokuorma | 80 kg |
| Pystysuoran ulosvedon tehokas korkeus | 1692 mm |
| Pystysuuntaisen ulosvedon tehokas syvyys | 656 mm |
| Pystysuuntaisten ulosvetojen määrä | 3 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9421512000 |
|---|---|
| EAN | 4069515001083 |