Pystykaappi rei’itetyllä paneelilla, leveys 40G, ikkunaovilla 2000 mm 2000 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pystykaappi, jossa on kulissiulosveto ja kääntöovi, on sisäpuolelta vahvistettu ja voidaan lukita 2K-Haptoprene-liukukahvalla, jossa on tappisylinterilukko. Vapaakantavilla pystysuuntaisilla ulosvedoilla, joissa □ 9×9 mm 37 mm jaolla GARANT easyFix -koukkujen ja pidikkeiden sekä reikälevyjen tarvikkeiden kiinnitystä varten. Reikälevyt ovat säädettävissä 25 mm jaolla. Reikälevyt on varustettu teleskooppikiskoilla. Kantavuus per ulosveto 80 kg.
Yhdellä ulosvetolukituksella.
Maalaus
Vakioversio: runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Toimitussisältö
3 × säilytyskaukalo nro 942197 koko 28; 4 × GARANT easyFix -yleispidin 45° nro 955590 koko 75; 4 × GARANT easyFix -yleispidin 90° nro 955600 koko 100×100.
Huomautus
Sopivia tarvikkeita, esim. GARANT easyFix -koukkuja ja -pidikkeitä, on ryhmässä 95.
TÜV GS -sertifioinnin mukaan kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
|---|---|
| Kantavuus kaappirungon sisäpuolella | 1000 kg |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 250 astetta |
| Tuotetyyppi | Pystyskaappi |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvetorajoitin |
| Leveys G:ssä | 40 |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Paino | 186 kg |
| Korkeus | 2000 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Kantavuus, pystysuora ulosvetokuorma | 80 kg |
| Pystysuoran ulosvedon tehokas korkeus | 1692 mm |
| Pystysuuntaisen ulosvedon tehokas syvyys | 656 mm |
| Pystysuuntaisten ulosvetojen määrä | 3 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9421732000 |
|---|---|
| EAN | 4069515001113 |