Pystykaappi rei’itetyllä paneelilla, leveys 30G, ikkunaovilla 2000 mm 2000 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pystykaappi, jossa ulosvedettävä teline ja kääntöovi, on vahvistettu sisäpuolelta ja lukittavissa 2K-Haptoprene-liukukahvalla tappisylinterilukolla. Vapaasti kannatettu pystysuora ulosveto, jossa □ 9×9 mm 37 mm:n jaolla GARANT easyFix -koukkujen ja -pitimien sekä rei’itettyjen paneelien lisävarusteiden kiinnittämiseen. Rei’itetyt paneelit ovat säädettävissä 25 mm:n jaolla. Rei’itetyissä paneeleissa on teleskooppikiskot. Kantavuus per ulosveto 80 kg.
Pystysuoran ulosvedon käytettävä pinta-ala molemmin puolin 2,2 m2.
Yksittäisulosvedon varmistimella.
Maalipinta
Vakiomalli: runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016 jauhemaalattu.
Huomautus
Sopivat lisävarusteet, esim. GARANT easyFix -koukut ja -pitimet, löytyvät ryhmästä 95.
TÜV GS -sertifioinnin mukaan kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
|---|---|
| Kantavuus kaappirungon sisäpuolella | 1000 kg |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 250 astetta |
| Tuotetyyppi | Vertikaalikaappi |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvetosulake |
| Leveys G:ssä | 30 |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 146 kg |
| Korkeus | 2000 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Kantavuus, pystysuora ulosvetokuorma | 80 kg |
| Pystysuoran ulosvedon tehokas korkeus | 1692 mm |
| Pystysuuntaisen ulosvedon tehokas syvyys | 656 mm |
| Pystysuuntaisten ulosvetojen määrä | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9421432000 |
|---|---|
| EAN | 4069515001076 |