Pystyskaappi rei'itetyillä paneeleilla, ovet kokonaan pellistä
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kääntöovet on vahvistettu sisäpuolelta ja ne voidaan lukita 2K-Haptoprene-liukukahvalla tappisylinterilukolla. Pystyulosvedot, joissa □ 9×9 mm 37 mm jaolla GARANT easyFix -koukkujen ja -pitimien sekä rei’itettyjen paneelien tarvikkeiden kiinnitykseen. Rei’itetyt paneelit ovat säädettävissä 50 mm jaolla. Rei’itetyt paneelit ovat teleskooppikiskojohdettuja ja niissä on yksittäisulosvetosuoja. Kantavuus per ulosveto 80 kg. Tehokas pinta-ala molemmilla puolilla per pystyulosveto 2,1 m2 (syvyys × korkeus 635×1690 mm).
Pystyskaappi rei’itetyllä paneelilla 30×28G
Maalipinta
Vakioversio: runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalatut.
Huomautus
Sopivia lisävarusteita, esim. GARANT easyFix -koukkuja ja -pitimiä, on ryhmässä 95.
TÜV GS -sertifioinnin mukaisesti kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 0,9 mm |
| Kantavuus kaappirungon sisäpuolella | 1000 kg |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukituslieriö |
| Oven avautumiskulma | 250 astetta |
| Kaappityyppi | Alakaappi |
| Tuotetyyppi | Pystykaappi |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Leveys G:ssä | 30 |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 217 kg |
| Korkeus | 2000 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Kaappityyppi | Alakaappi |
| Toteutus | Pystykaappi perforoidulla paneelilla |
| Kantavuus, pystysuora ulosvetokuorma | 80 kg |
| Pystysuoran ulosvedon tehokas korkeus | 1690 mm |
| Pystysuuntaisen ulosvedon tehokas syvyys | 635 mm |
| Rei'itettyjen paneelien lukumäärä | 3 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 942031 |
|---|---|
| EAN | 4062406135423 |