Porrasyllytasot hyllykaappiin, syvyys 11G 30 30
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaappi nro 944003–944009; nro 945001–945003.
Rakenne
Hyllytaso sinkitystä teräslevystä.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja laatikot suljettuina.
- Laatikot työkalujen säilytystä varten.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytystä varten.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Varmista kaappi ehdottomasti kaatumista vastaan.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omatoimisia muutostöitä.
- Älä ylikuormita kaappeja, laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaappien, laatikoiden ja hyllytasojen päällä.
- Älä aseta ulkonevia esineitä kaapin kotelon päälle.
- Älä laske esineitä alas äkisti.
- Älä säilytä syttyviä tai kemiallisia nesteitä.
- Älä säilytä elintarvikkeita kaapissa.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
Sopii
Kaappeihin nro 944003–944009; nro 945001–945003.
Rakenne
Hyllytasot sinkitystä teräslevystä.
Tekniset tiedot
| Materiaalin paksuus | 0.9 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylly |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 80 kg |
| Materiaali | Sinkityt |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 80 kg |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys | 700 mm |
| Käyttöalue | Hyllykaappi |
| Paksuus | 22 mm |
| Sopii varastolaatikoihin | 6 kpl nro 963321 koko SB5, 6 kpl nro 963321 koko SB6 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G94406530 |
|---|---|
| EAN | 4062406136468 |