Ovikaappi, ovet kokonaan peltiä
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vahvistetut ovet. DOM-kääntökahva tappisylinterilukolla. Hylly on säädettävissä 15 mm:n jaolla.
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa RAL 7035. Ovet antrasiitinharmaa RAL 7016, jauhemaalattu, erikoismaalaus ei mahdollinen.
Huomautus
TÜV GS -sertifioinnin mukaan kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Korkeussäätö porrastettuna | 15 mm |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 7035, RAL 7016, RAL 5005 |
| Materiaalin paksuus | 0.8 mm |
| Kantavuus kaappirungon sisäpuolella | 450 kg |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 125 astetta |
| Tuotetyyppi | Mapituskaappi |
| Tehokas korkeus | 1857 mm |
| Hyllyjen lukumäärä | 4 |
| Kaapin etulevyt | ovi kokonaan peltiä |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 930 mm |
| Paino | 63 kg |
| Korkeus | 1950 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 949521 |
|---|---|
| EAN | 4062406082031 |