Täydellinen Office Station tulostinluukulla ja 3 liukulaatikolla DE De
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tuotannon lähellä oleva kontaktipiste tiedotukseen, valvontaan ja dokumentointiin.
Yläkaappi lukittavalla muovisälekaihtimella ja seuraavalla varustuksella:
- Integroitu valaistus LED-tekniikalla.
- Valaisimen virtakytkin.
- 5 pistorasiaa, tyyppi F.
- 2 hyllytasoa, korkeussäädettävät 25 mm jaolla. Hyötyleveys 1400 mm, hyötysyvyys 300 mm.
- Ulosvedettävä työtaso (melamiinipuulevy) suojareunalla takana ja pysäytyksellä päätyasennossa. Paksuus 29 mm. Ulosvedon pituus 150 mm.
- Integroitu kaapeliallas ja kaapeliläpiviennit.
- Liitäntäkaapelin pituus 7 m.
- Puhallin suodattimella.
Alarakenne tietokonekaapilla, jossa lukittava kääntöovi ja tulostinluukku. Kääntöovikaappi ulosvedettävällä hyllyllä, hyötyleveys 580 mm, hyötysyvyys 480 mm. Kääntöovikaapissa on haaroitusrasia, jossa 3 pistorasiaa 250 V / 16 A ja virtakytkin.
Alarakenne työkalukaappirungolla, jossa 100 % ulosvedettävät laatikot (75 kg kantavuus).
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikot ja ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalatut.
Huomautus
Muovisälekaihdinta ei voi värikonfiguroida.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Tuotetyyppi | Toimistotyöpiste |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 1500 mm |
| Paino | 342 kg |
| Korkeus | 2200 mm |
| Laatikoiden tehokas leveys | 650 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 600 mm |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Liitäntätyyppi, tulo | F |
| Nimellisjännite | 250 V |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G948800DE |
|---|---|
| EAN | 4062406135515 |