Kannettavien tietokoneiden kaappi 9/DE 9/de
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G9444609/DE
- Varastotilanne
- 4kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Standardi
TÜV GS -sertifioinnin mukaisesti kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Rakenne
Kannettavan tietokoneen / matkapuhelimen kaappi, jossa 9 yksilöllisesti lukittavaa lokeroa. Kussakin lokerossa on kaksi 230 V AC -liitäntää, joissa 2 kpl tyypin F pistorasiaa. Takana on verkkoliitäntä 1,5 m kaapelilla; pistoke saksalainen tyyppi F. Takapaneeli, jossa □ 9 x 9 mm 37 mm jaolla GARANT easyFix -koukkujen ja pidikkeiden kiinnitykseen. Hyllyissä ja kaapin pohjassa rei'itykset ilmanvaihtoa varten.
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, lokeron ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
|---|---|
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 250 astetta |
| Tuotetyyppi | Akkulatauskaappi |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 |
| Hyllyjen lukumäärä | 9 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Paino | 46 kg |
| Korkeus | 2000 mm |
| Tehokas syvyys | 430 mm |
| Sisäleveys | 395 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Tehokas korkeus per osio | 209 mm |
| Pistorasioiden määrä, tyyppi f | 18 |
| Pistorasian tyyppi | F |
| Liitäntätyyppi, tulo | F |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Hyllyjen lukumäärä | 9 |
| Lokeron tartuntakorkeus | 162 mm |
| Leuan tartuntaleveys | 340 mm |
| Suurin liitäntäteho | 3.6 kW |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9444609/DE |
|---|---|
| EAN | 4069515037594 |