INFO Point yksilölliseen sisustukseen
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
GARANT INFO Point on moderni tietokonetyöpiste digitaalisen tiedon näyttämiseen ja käsittelyyn, tiedon kirjaamiseen sekä vastauspisteeksi liitetyllä viivakoodinlukijalla (ei sisälly toimitukseen).
INFO Pointissa on tukeva teräsohutlevykotelo. Etupuolella on ergonomisella korkeudella ylös taitettava taso näppäimistön ja hiiren tueksi. Tason alla lukittavan oven takana rungossa voidaan säilyttää PC- tai Linux-päätteitä. Taso ja ovi voidaan lukita DOM-sylinterilukolla. Rungon sisällä olevien laitteiden tarvitsema ilmanvaihto hoituu takana olevan rei’itetyn seinän avulla; siinä on neliöreiät 9×9 mm 37 mm jaolla. Se toimii samalla kiinnityspintana GARANT easyFix -koukuille ja -pidikkeille.
Ilman näyttöä, yksilölliseen varustamiseen 24" näytöllä. Suurin mahdollinen näytön koko: leveys 525 mm, korkeus 315 mm, syvyys 90 mm.
Maalaus
Runko antrasiitti RAL 7016 jauhemaalattu.<Varustus taulukon käyttöön
hyllytasojen lukumäärä tietokonekaapissa: 1
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Tietokoneen, näytön, tulostimen ja muun oheislaitteiston kuljetukseen, säilytykseen ja käyttöön.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpistettä kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä käytä valaisinta alueilla, joissa on paljon pölyä, palavia kaasuja, höyryjä tai liuottimia.
- Älä altista valaisinta voimakkaalle lämmölle, suoralle auringonvalolle, avotulelle tai nesteille.
- Älä ylikuormita ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tietokonetyöpisteen päällä. Älä kuljeta henkilöitä.
Rakenne
GARANT INFO Point on moderni tietokonetyöpiste digitaalisen tiedon näyttämiseen ja käsittelyyn, tietojen rekisteröintiin sekä vastausasemaksi liitetyllä viivakoodinlukijalla (ei sisälly toimitukseen).
INFO Pointissa on tukeva teräslevykotelo. Etupuolella ergonomisella korkeudella on ylös taittuva taso näppäimistön ja hiiren tueksi. Tason alla lukittavan oven takana rungossa voidaan säilyttää PC- tai Linux-asiakkaita. Taso ja ovi voidaan lukita DOM-sylinterilukolla. Rungon sisällä olevien laitteiden tarvitsema ilmanvaihto hoituu takapuolen rei’itetyn seinän avulla, jossa on ruudukko: reiät □ 9×9 mm 37 mm jaolla. Se toimii samalla GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden kiinnitysalustana.
Ilman näyttöä, yksilölliseen varusteluun 24 tuuman näytöllä. Suurin mahdollinen näytön koko: leveys 525 mm, korkeus 315 mm, syvyys 90 mm.
Maalaus
Runko antrasiitti RAL 7016 jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Materiaalin paksuus | 0,9 mm |
|---|---|
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Paino | 63 kg |
| Korkeus | 1440 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Pohjapinta-ala (leveys) | 616 mm |
| Pohjapinta-ala (syvyys) | 550 mm |
| Tietokonekotelon tehollinen korkeus | 740 mm |
| Tukivarren syvyys | 300 mm |
| Tietokonekaapin tehokas syvyys | 190 mm |
| Tietokonekotelon tehokas leveys | 540 mm |
| Tikarien työskentelykorkeus | 930 mm |
| Taulun leveys | 600 mm |
| Hylly suljettu syvyys | 150 mm |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 948010 |
|---|---|
| EAN | 4062406072445 |