INFO Point 24 tuuman näytöllä
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
GARANT INFO Point on moderni tietokonetyöpiste digitaalisen tiedon näyttämiseen ja käsittelyyn, tiedon tallentamiseen sekä vastausasemaksi liitetyllä viivakoodinlukijalla (ei sisälly toimitukseen).
INFO Pointissa on tukeva teräslevyrunko. Etupuolella ergonomisella korkeudella on ylös käännettävä taso näppäimistön ja hiiren tueksi. Tason alla lukittavan oven takana rungossa voidaan säilyttää PC- tai Linux-asiakkaita. Taso ja ovi voidaan lukita DOM-sylinterilukolla. Rungon sisällä olevien laitteiden tarvitsema ilmanvaihto hoituu takapuolen rei’itetyllä seinällä, jossa on ruudukko ja reiät koossa □ 9×9 mm 37 mm:n jaolla. Se toimii samalla kiinnityspintana GARANT easyFix -koukuille ja -pitimille.
Kiinteästi asennetulla 24 tuuman näytöllä.
Maalaus
Runko antrasiitti RAL 7016 jauhemaalattu.Varustus taulukkokäyttö
hyllytasojen määrä tietokonekaapissa: 1
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Tietokoneen, näytön, tulostimen ja muun oheislaitteiston kuljetukseen, säilytykseen ja käyttöön.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja kiinteällä alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja toimintavarmassa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä käytä lamppua alueilla, joissa on paljon pölyä, palavia kaasuja, höyryjä tai liuottimia.
- Älä altista lamppua voimakkaalle lämmölle, suoralle auringonvalolle, avotulelle tai nesteille.
- Älä ylikuormita vetolaatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tietokonetyöpisteen päällä. Älä kuljeta henkilöitä.
Malli
GARANT INFO Point on moderni tietokonepiste digitaalisen tiedon näyttämiseen ja käsittelyyn, tietojen kirjaamiseen sekä vastausasemaksi liitetyllä viivakoodinlukijalla (ei sisälly toimitukseen).
INFO Pointissa on vankka teräslevykotelo. Etupuolella ergonomisella korkeudella on ylös taitettava taso näppäimistön ja hiiren tueksi. Tason alla lukittavan oven takana rungossa voidaan säilyttää PC- tai Linux-asiakkaita. Taso ja ovi voidaan lukita DOM-sylinterilukolla. Rungon sisällä olevien laitteiden tarvitsema ilmanvaihto hoituu takapuolen rei’itetyllä seinällä, jossa on ruudukko ja reiät kooltaan □ 9×9 mm 37 mm jaolla. Se toimii samalla kiinnityspintana GARANT easyFix -koukuille ja pidikkeille.
Kiinteästi asennetulla 24 tuuman näytöllä.
Maalipinta
Runko antrasiitti RAL 7016 jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Materiaalin paksuus | 0.9 mm |
|---|---|
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Paino | 63 kg |
| Korkeus | 1440 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Pohjapinta-ala (leveys) | 616 mm |
| Pohjapinta-ala (syvyys) | 550 mm |
| Tietokonekotelon tehollinen korkeus | 740 mm |
| Tukivarren syvyys | 300 mm |
| Tietokonekaapin tehokas syvyys | 190 mm |
| Tietokonekotelon tehokas leveys | 540 mm |
| Tikarien työskentelykorkeus | 930 mm |
| Taulun leveys | 600 mm |
| Hylly suljettu syvyys | 150 mm |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 948005 |
|---|---|
| EAN | 4062406072421 |