Hylly kannakkeilla 100 kg 40
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaappi nro 941001–941077; nro 942701–942767.
Toimitussisältö
Hyllytaso kannattimilla.
Huomautus
Koko 30 ja koko 40 sopivat kaappeihin, joiden leveys on 60G ja 80G, koska niissä on 2 osiota.
Hyllytaso ei sovellu raskaalle kuormalle tarkoitettuihin kaappeihin.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Varmista kaappi pakollisesti kaatumista vastaan.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omatoimisia muutostöitä.
- Älä ylikuormita kaappeja, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaappien, ulosvedettävien laatikoiden ja hyllytasojen päällä.
- Älä aseta ulkonevia esineitä kaapin kotelon päälle.
- Älä laske esineitä alas äkisti.
- Älä säilytä palavia tai kemiallisia nesteitä.
- Älä säilytä elintarvikkeita kaapissa.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
Sopii
Kaapit nro 941001–941077; nro 942701–942767.
Toimitussisältö
Hyllytaso kannakkeineen.
Huomautus
Koko 30 ja koko 40 sopivat kaappeihin, joiden leveys on 60G ja 80G, koska niissä on 2 osastoa.
Hyllytaso ei sovellu raskaskuormakaappeihin.
Tekniset tiedot
| Materiaalin paksuus | 0.9 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylly |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 100 kg |
| Materiaali | Sinkityt |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 100 kg |
| Syvyys | 625 mm |
| Leveys | 950 mm |
| Käyttöalue | Suurtuotevolyymikaappi |
| Paksuus | 35 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G94253040 |
|---|---|
| EAN | 4062406135928 |